Gospodarstwo ekologiczne BioKarbowski

BioKarbowski to certyfikowane gospodarstwo ekologiczne o powierzchni ponad 220 hektarów. Posiadamy certyfikat TÜV Rheinland, określony w art.29 ust.1 rozporządzenia (WE) nr 834/2007.

Numer certyfikatu – 019873212309.005 www.wykaz.tuv.pl

Nasze uprawy ulokowane są w jednym z najczystszych i najbardziej malowniczych zakątków Polski – na Pojezierzu Iławsko-Ostródzkim. Rozległe obszary równin sandrowych bogato utkane lasami, stwarzają idealne warunki dla wzrostu roślin.

Ideą, która przyświeca gospodarstwu rolnemu BioKarbowski jest odpowiedzialność i dbałość o naturę, a ta odwdzięcza nam się zdrową , smaczną i wysokiej jakości żywnością.

Rezygnacja ze stosowania chemii rolnej, weterynaryjnej i spożywczej , oraz wprowadzenie zrównoważonego systemu gospodarowania umożliwiła osiągnięcie tego celu.

Pragniemy, aby ten mały skrawek świata, na którym jest nam dane żyć i gospodarować rozwijał się i stawał się piękniejszy, a ludzie tu mieszkający mieli zatrudnienie i satysfakcję.

Nie ukrywamy, że ciągle dążymy do poszerzania i doskonalenia naszej działalności, czego przykładem jest rozpoczęcie przetwórstwa naszych produktów.

Od siewu poprzez wzrost, aż do zbiorów dbamy by to, co urodzi nasza ziemia, było ekologiczne i najwyższej jakości. Chcemy powrotu do czystej, nieskażonej chemią, zdrowej żywności.
W naszej ofercie znajdą Państwo bioczosnek. Zajmujemy się również produkcją gorczycy, gryki, orkiszu i facelii.

Zapraszamy do współpracy.

strzałka do góry